Doorzoek de site

images/headervolg.jpg

Onze leerkrachten

Tik of klik op de foto om de groep of functie te zien
Jantien Wijnne
Groep/functie:
  • Groep 1a
Jantien Wijnne
Grietje Vaandering
Groep/functie:
  • Groep 1a
  • Groep 2a
Grietje Vaandering
Lilian vd Rhee
Groep/functie:
  • Groep 1b
Lilian vd Rhee
Stefany Schut
Groep/functie:
  • Groep 2a
Stefany Schut
Janneke Boers
Groep/functie:
  • Groep 2b
  • Groep 4a
Janneke Boers
Nellie Brink
Groep/functie:
  • Groep 2b
Nellie Brink
Geerlinge Hamburger
Groep/functie:
  • Groep 3a
  • Groep 3b
Geerlinge Hamburger
Janneke vd Vinne
Groep/functie:
  • Groep 3a
Janneke vd Vinne
Gerlinde Uitslag
Groep/functie:
  • Groep 3b
Gerlinde Uitslag
Janneke Verhaagen
Groep/functie:
  • Groep 4a
Janneke Verhaagen
Barbara Tetrode
Groep/functie:
  • Groep 4b
Barbara Tetrode
Esther Meerholz
Groep/functie:
  • Groep 4b
  • Vakleerkracht Drama en muziek
Esther Meerholz
Alie vd Linde
Groep/functie:
  • Groep 5a
Alie vd Linde
Alie de Munnik
Groep/functie:
  • Groep 5a
Alie de Munnik
Gertine Junte
Groep/functie:
  • Groep 5b
Gertine Junte
Karlijn Penninkhof
Groep/functie:
  • Groep 5b
  • Groep 6a
  • Groep 7a
Karlijn Penninkhof
Carolien Spoelstra
Groep/functie:
  • Groep 6a
Carolien Spoelstra
Bertiene Drost
Groep/functie:
  • Groep 6b
Bertiene Drost
Linda van ’t Veen
Groep/functie:
  • Groep 6b
Linda van ’t Veen
Frank IJzerman
Groep/functie:
  • Groep 7a
Frank IJzerman
Monique Snoeijer
Groep/functie:
  • Groep 7b
  • Intern Begeleider
Monique Snoeijer
Arrita Plender
Groep/functie:
  • Groep 7b
Arrita Plender
Alinda Westendorp
Groep/functie:
  • Groep 8
Alinda Westendorp
Linda Fix
Groep/functie:
  • Groep 8
Linda Fix

Ondersteunend personeel

Tik of klik op de foto om de functie te zien
Hotze Dirksma
Groep/functie:
  • Directie
Hotze Dirksma
Gerlinda Junte
Groep/functie:
  • Directie
Gerlinda Junte
Janet Brink
Groep/functie:
  • Intern Begeleider
Janet Brink
Kim van Sloten
Groep/functie:
  • Onderwijsassistent
Kim van Sloten
Manoah Mulder
Groep/functie:
  • Onderwijsassistent
Manoah Mulder
Jennifer Mulder
Groep/functie:
  • Onderwijsassistent
Jennifer Mulder
Michelle de Ruiter
Groep/functie:
  • Onderwijsassistent
Michelle de Ruiter
Mirte Last
Groep/functie:
  • Onderwijsassistent
Mirte Last
Daphne Noordman
Groep/functie:
  • Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
Daphne Noordman
Ellen Winters
Groep/functie:
  • Administratief Medewerker
Ellen Winters
Reiny Westendorp
Groep/functie:
  • Leerkrachtondersteuner
Reiny Westendorp